Galerie
2018-kveten-02 2019-duben-5
Odkazy

rtwklubcr

cks

cmku

fci

ifrottweilerfriends

working-dog.eu

galerie

Statistika
TOPlist

DICK Ketprix - 2,5 roku

Reklama

26. únor

2016-02-22-590x15026. únor – nemám ráda toto datum. Přesně před rokem mi odešla za Duhový most Jessinka a rok na to si ve stejný den přivodila vážný úraz zadní levé nožky Freninka. Léčba bude dlouhá a pro všechny hodně náročná, ale zvládneme to…

2016-03-07Další černý den, který se mi vryje navždy do paměti. Další den, ve kterém jsem prožívala ty nejhorší chvíle… Freninka si v pátek 26.02. zlomila lýtkovou kost na zadní levé noze. Byla to nešťastná náhoda, keré jsem bohužel nedokázala zabránit. Osud si s náma někdy opravdu ošklivě zahrává. S Fren jsme okamžitě jeli na veterinární kliniku a hned si tam mojí holčičku nechali. Podstoupila náročnou operaci, která trvala několik hodin – byla provedena vnitřní fixace kosti implantátem (kostní ploténkou se šrouby) a má nařízený naprostý klidový režim.

Veterinářka chtěla dát Frenince po zákroku límec (kornout), ale to jsem odmítla. Vím, že v některých situacích límec pomáhá a je nutností, ale Freninka je chytrá holčička a obvazy si z rány nesundává, tak jí nechci přitěžovat límcem nebo košíkem. Na kontroly jezdíme každý druhý den. Dle doktorky se noha hojí velmi dobře, takže jsem moc ráda. Taky na chování Freninky je znát, že už jí je mnohem lépe. Má to teď ale holčička těžké (no a my také). Musíme jí den co den hlídat, aby měla nohu v klidu, ven musí chodit pouze na vodítku – prostě je neustále pod kontrolou. Je to těžké i pro Dikáška, protože s ní nemůže „blbnout“. Takže teď rozmazlujeme jak marůdka, tak i Dikulku.